Ознаки сучасної жінки-матері
Стиль

Ознаки сучасної жінки-матері

Автор: Ірина Яценко

14 травня - День матері, 15-го - День сім'ї. Все наше життя пов'язане з Жінко та Матір'ю. Тому і я спробую вже вдруге розповісти свою історію поєднання Жінки та Матері в умовах сучасності. Маю найближчими днями святкувати 42 річницю з Дня народження. На цей час я - щаслива Жінка, бо я мама найцінішого скарбу - двох красенів-синів (20 та 11 років) та чарівної красуні-донечки (6 років). 20 років працюю в органах державної влади та маю освіту юриста.

 

Так скалася доля, що моя найжаданіша мрія мати донечку здійснилася у 2011 році, народилася моя Настасья. Але немає щастя без нещастя, моя красуня має тяжку хворобу нервової системи та опорно-рухового апарату. І вибір: кар'єра (тоді навчалася в аспірантурі) чи доня, доня сказала - я, навіть без вибору. І почалася наша боротьба за життя красуні. Це було тяжко морально і матеріально... Така доля жінки, боротися за своїх дітей! "Ми все разом витримаємо і переможемо", - так сказали мої сини. Я пишаюся своїми дітьми. І поряд з цим я залишаюся мамою, з якою не соромно старшому сину познайомити зі своє дівчиною, з якою можно поділитися першими підлітковими проблемами молодшому сину, з якою можно вчитися першим азам наук моди та краси молодшій донечці.

 

Кожного дня, виховуючи своїх синів, навчаю тому, що життя прекрасне і треба насолоджуватися кожною миттю. Збираючись на свято, на роботу чи просто на прогулянку, раджуся з синами, бо привчаю їх до краси. Відносно одягу, як свого так і хнього - підсказую та раджу. Тож, я з гордістю зараз можу сказати про старшого 20-річного Влада, що він сучасний хлопець. А наразі ми з молодшим 11-річним Єгором та 6-річною Настасією вчимося поєднувати красу і вишуканість, стиль та моду. Доні дуже це подобається!

 

Разом з цим, я - ділова жінка і потрібно відповідно вигладядати. Для себе вже маю декілька правил та порад. Дуже подобаються цитати Коко Шанель, що порібно постійно мати гарний настрій (а кожного ранку бачучи своїх чад, він просто неперевершений). Постійно тримаю манікюр в належному стані (як салонний, так і власний), слідкую за зачіскою та доглядаю за волоссям.

Особисто в одязі я поєдую різні стилі та люблю експерементувати. Головне, щоб було доречно до подій. І ось вже планую одяг на робочий день та вечір 24 травня, маю відзначати 42-річницю з Дня народження, а 25-го - випускний бал у Настасії!

 

Користуюся та навчаюся життю за такими критеріями: сучасна жінка не боїться техніки, вільно володіє сучасними гаджетами та дозволяє своїм дітям, опановує нові досягнення. Сучасна жінка виглядає так, як їй подобається, саме собі, а не людям, які оточують. Сучасна жінка живе в Мережі, там вивчає новини, спілкуються, робить покупки, адже це зручно. Сучасна жінка стежить за своїм здоров’ям, бо інакше не можна. Сучасна жінка вічно молода, для неї більше немає нічого «недоречного». Сучасна жінка обирає хобі, яке їй подобається (наразі це моя машина). Сучасна жінка стежить за новинками (для мене немає заборонених тем, бо сучасна жінка вільна і незалежка), тому що це – головна якість сучасної людини. Тож, любі жінки, любіть себе та вчіть прекрасному своїх нащадків!!!