Сімейний добробут
Сімейний затишок

Сімейний добробут

Автор: Олена Романкова

Моя матуся із самого дитинства і до теперішньго часу піклується про мене та про нашу сім'ю загалом. Її турбота, терпіння та безмежне кохання зігріває мене в дні радості та печалі.

Я інколи думаю про мамині обов'язки, напевне було складно створювати сімейний затишок, зберігати традиції та звідкілясь черпати так іноді потрібні сили та енергію, якої завжди не вистачає, адже інколи ми на себе звалюємо непідйомний вантаж, який не у наших силах потянути. Сімейне життя - це довгий шлях, який доводиться проходити перш ніж стосунки стануть міцними та непохитними, тому задля щасливого сімейного життя їх потрібно постійно удосконалювати та розвивати минаючи всі перешкоди і негаразди, які трапляються на шляху подружнього життя.

Наша сім'я складається із трьох осіб та кішечки Лаккі. Головою вважається тато, він наш міцний фундамент на якому тримається уся наша родина. Тато піклується про сімейний добробут, а матуся є нашим ангелом-охоронцем, який захищає нас від негараздів.

Наша мамуся завджи нас балує всілякими різними кулінарними смаколиками, одна із фірмових основних страв - це запечена качка із яблуками та виноградом зі смачною медовою скоринкою та солоденьке пісочне печиво із вишневим джемом. Взагалі всі страви для нас особливі, бо мама готує їх з великою любов'ю. Ми з татом дуже вдячні їй за турботу та піклування, адже сімейний затишок - це не тільки смачні страви, але й чистота в домі, випрана та випрасувана білизна і з усіма цими клопотами матуся справляється. Але звичайно я, як любляча донька це розумію та допомогаю їй, беручи половину обов'язнків на свої плечі - це звичайно прибирання в оселі, приготування їжі і таке все інше.

Окільки ми живемо в приватному будинку, то маємо маленький садок, де окрім фруктових дерев є невелика овочева ділянка. Окрім цього маємо дачну плантацію, де об'єм овочів та сонячного проміння значно більший ніж вдома, завдяки цьому у нас завжди є свої свіжі овочі та фрукти, які значно корисніші за куповані, бо вони не містять шкідливі речовини, а це дуже корисно для здоров'я. Оскільки наша родина за здоровий спосіб життя, то ми всі разом їздимо на дачну ділянку висаджуємо, прополюємо і збираємо врожай - це зближає нашу родину і свіже повітря ще нікому зайвим не було. Матусині старання не проходять даремно, завдяки цьому у нашому домі завжди панує хороша атмосфера та присутній гумор, який робить наше життя веселішим та яскравішим.

Кожної неділі ми збираємося всією родиною на нашій присадібній ділянці та жаримо м'ясо, гриби та овочі, проводимо час у сімейному колі, спілкуємося жартуємо та плануємо наступне сімейне дозвілля. Кожен рік в нашій сім'ї є традиції святкувати церковні свята разом, звичайно це Різдво, Святий вечір та Пасха. Ми всією родиною йдемо до церкви та освячуємо святковий пасхальний куліч. Ці традиції закарбувалися в нашій сім'ї вже давно і є незламними і до сьогодні.

Хочу побажати усім таких батьків, а саме з яких потрібно брати приклад. Також нехай щастя поселиться у кожній домівці! Цініть і оберігайте своїх батьків, вони для нас все.