Моя мама - найкраща
Сімейний затишок

Моя мама - найкраща

Автор: Юлия Бажутина

Моя мама - найкраща у світі мама! І це я буду казати багато разів... Моя мама - найкраща, адже вона перш за все моя мама. Для кожної дитини своя мама – найкраща. Моя мама піклується про мене, ночі не доспить, коли я хворію. Приготує смачні страви, допоможе виконати домашнє завдання. Мама зрозуміє, розрадить у важку хвилину, терпеливо вислухає. З нею можна поділитися своїми сокровенними думками, адже вона найкращий порадник та друг. Багато значить її лагідне тепле слово. 

 

Я не уявляю свого світу без найріднішої людини. Адже для мене моя мама – найкраща. Мама - це перше слово, яке ми сказали в дитинстві. Мама - це та людина, яка тебе кохає, допомагає тобі, піклується про тебе. Матуся - це найдорожча людина у світі. Немає такої людини, яка не любить свою матусю. Мама може замінити всіх, але її ніхто не замінить! Сенс нашого життя - це мільйон її поцілунків, посмішок, заради цього й живемо. Мама мені допомагає, коли я потраплю в якусь халепу. Завжди підбадьорює, коли мені сумно. 

 

Вона любить жартувати:) Також моя мама дуже добре готує! Але, на жаль, вона не кухар... Я би с радістю віддала б її на спеціалізацію кухара! Я люблю свою маму, бо вона - найкраща!