Моя мама - моя гордість!
Успіх

Моя мама - моя гордість!

Автор: Анастасія Галецька

Мою маму зовуть Світлана. І дійсно, це добра та світла людина.

 

Вона вміє поєднувати кілька справ, завжди справлятися з роботою та ще знаходити час для себе. Вона заміжня та має двох дітей: я старша дочка, зовуть мене Анастасія, мені 19 років, та є маленький братик, ій, йому 5 років. Не зважаючи на те, що братик маленький, вона вміє поратися зі своїми сімейними обов'язками та займатися улюбленим хобі.

 

Вона має невеликий бізнес в області в'язання. Виконує закази на дому та в'яже на замовлення. Її успіху можна позаздрити, бо навіть найскладніші закази вона може з легкістю виконати! На зараз мама вже 3 місяць в'яже мені плаття на випускний вечір, зовсім скоро цей дарунок буде готовий и я буду найкраща на цьому святі, бо зв'язано з любов'ю.

 

Мама знаходить час і для себе. Доглядає за своїм обличчям, тілом, волоссям, нігтями та модою в одязі. Мамі 40 років, але вона дуже молодо виглядає. І я вважаю, що це великий успіх та велика праця над собою та своїм життям. Для всієї сім'ї вона зразок мудрості, працелюбності та виховання. Моя мама - моя гордість, на яку рівняється вся моя сім'я, в тому числі і я з братиком. Коли я буду дорослою людиною, яка сама себе забезпечує  я обов'язково віддячу своїй сім'ї, особливо мамі, за всю мудрість та виховання, які в мене вкладені. Моя мама заслуговує на все найкраще!