Мама для кожної дитини
Натхнення

Мама для кожної дитини

Автор: Вікторія Афанасьєва

Мама.. і я. Дві нероздільні людини, життя яких тісно переплелось за мої щасливі 19 років. Але я в мами не одна.. в мене немає ні сестер ні братів, однак я знаю, що в моєї матусі їх дуже багато, яких вона також любить, береже від бід, рятує від смертельних ситуацій! Професія моєї мами - працівник Служби неповнолітніх і ця професія - справжній поклик душі і великого материнського серця, якого вистачає зігріти домашнім вогнищем кожну обездолену дитину!

 

Кожного дня Ірина Василівна рятує дітей з неблагополучних сімей, батьких яких давно замінили любов до дитятка на пляшку горілки чи наркотики, забули про їх існування чи просто викинули, як непотрібну річ; допомагає знайти те саме найбільш бажане дитянко для прийомної родини; зводить в єдине ціле давно розлучених сестер та братів, долі яких розійшлись по світу на багато років.. та .. з великим щастям спішить додому, знову любити мене.

 

Попри таку важку роботу мами, я ніколи не вагалась у величині її любові до мене, я просто знаю, що дитина для моєї мами - це найголовніше! Моя мама сильна жінка - піднятися з колін та зібрати душу до купи після смерті рідної доньки, повірити в життя і виростити мене - вдячну всім серцем дочку та допомагати кожній обездоленій дитині - це безмежна сила душі! Я б хотіла покласти до ніг матусі все, що їй зараз не вистачає і все, що робило б її щасливою, але зараз все що я можу зробити - безмежно кохати свою матусеньку і безкрайо осипати її словами вдячності і любові. Моя мама заслуговує на титул Натхнення, однак найголовніший титул, який замінить всі нагороди і призи - це звання бути коханою Мамою і знати, що разом з такими людьми світ стає на краплю щасливіший і тепліший...Донька Віка.