Крокуючи дитинством
Сімейний затишок

Крокуючи дитинством

Автор: Тереза Крупа

Прочитавши про конкурс «Мама Року», не знала навіть про що краще писати. В кожній категорії можна знайти щось своє. Але таки спробую розкрити себе і свою маму Марійку в аспекті сімейного затишку!

 

Моє дитинство припало на час початку незалежності України, коли був період «є речі - грошей немає». Але незважаючи на це, в мене було чудове дитинство, сповнене материнською любов’ю, затишком вдома та постійним активним проводженням вільного часу. Незважаючи на проблеми, які часом виникали, моя Мама завжди посміхалася. Вона знала, що можна все пережити і свого ж досягти! Вдома завжди було чисто та затишно. Без розкоші, але з комфортом. Завжди балувала нас випічкою, а в моєї матусі це хобі і ми цим насолоджувалися! Рогалики, пляцки, пампушки, кекси, рулети, особливе місце займав пляцок «Вишиванка», який мав в собі прошарок варення змішаний з тертою розою. І запах, і смак. Мама знаходила час і на вишивання, і на в’язання (часто я і брат мали ексклюзивні обновки). Мама завжди прищеплювала мені і моєму братові любов до праці, казала, що лише з працею можна досягти висот. А праця нам прищеплювала ще й терпіння, бо ж дітки не люблять робити однотонної буденної роботи.

 

Щиро вдячна моїй мамі за такий вклад в наше життя. Бо тепер, маючи вже свою донечку, я вкладаю свої ж знання в неї. Стараюся теж підтримувати затишок в домі, багато елементів декору створювала сама. Стосовно готування – я ще не професіонал, лише починаю. Але випічкою займаюся теж з дитинства! Мрію зараз освоїти новинки у випічці, які я ще не пробувала. Мрію бути хорошим прикладом для своєї Донечки. Мрію не впасти в очах мами, щоб мама не розчарувалася в мені. Мрію завжди сповнювати любов’ю відносини з коханим чоловіком, адже він – моя сім’я, і я повинна берегти наше щастя. Стараюся створювати комфорт в нашому домі, щоб ми тягнулися до нього і не шукали чогось нового. Попри свою зайнятість виховання донечки ,знаходжу час на в’язання і вишивку, декупаж і фотографію. Проявила в собі частинки таланту малювання, а ще в майбутньому на меті є навчитися професійно шити.

 

Я знаю, що Жінка – це основа всього! Вона – фундамент для створення сім’ї, для створення улюбленої справи, для створення в першу чергу Себе! Бо як не дивно, але навіть хороший настрій зранку в жінки – дає позитив для всіх оточуючих, які з нею бачаться, на весь день.

 

З повагою та найкращими побажаннями, Тереза.