Найкраща матуся в світі!
Сімейний затишок

Найкраща матуся в світі!

Автор: Маргарита Гупалова

Найріднішою людиною мого життя є мама. Мама - це перше слово, це найбільший скарб у житті кожного. Моя матуся для мене є справжнім другом. Сімейний затишок - це те, чим може похвалитися кожна жінка. Не зважаючи на тяжкий графік роботи, моє сонечно приділяє увагу кожному члену сім'ї. У нас вдома завжди пахне смачною їжею, ще потрібно повчитися готувати такий борщ, як готує вона. Прибирання для мами - це найперше в списку справ. Адже чистота в домі є показником того, яка господиня тут проживає.

 

Також вона полюбляє купувати різні прикраси для інтер'єру нашого дому. Кожний куточок являє собою щось незвичайне. Незважаючи на всі труднощі та роботу, матуся завжди залишається стильною та привабливою жінкою. Вона намагається контролювати усі новинки моди. Робити покупки - це найкращий відпочинок для неї.У вільний від роботи час матуся в'яже спицями та гачком. Половина її гардеробу - це речі, які вона зв'язала сама. Як на мій погляд, це дуже модно.

 

Мама є для мене прикладом і я намагаюся її ніколи не підводити, а навпаки підбадьорювати своїми досягненнями. Також вона легко володіє англійською мовою, що ще раз доказує, що вона вдосконалюється. Для мене вона є найкращою з найкращих! Я дуже її люблю і бажую тільки всього самого найкращого!!!