Серце якого хватить для всіх!
Велике серце

Серце якого хватить для всіх!

Автор: Ірина Костирка

Всім доброго дня! Я хочу розповісти про свою найріднішу людину – маму. Я довго думала чи писати цю історію, але вирішила, що моя мама заслуговує моїх теплих слів. Моїй мамі лише 46 років, а вона вже прекрасна мати для 4 своїх діток і уже тричі бабуся.

 

Розповім трохи про нашу сім’ю, у нас три сестри і брат. Зараз мама займається вихованням молодших брата та сестри, адже їм зараз 11 і 9 років відповідно. Матуся на лише встигає приділяти увагу своїм дітям, а й допомагає в вихованню внуків. Нам з сестрою було б дуже важко, якби не її поради та підтримка. Але не лише нам матуся дарує своє тепло та любов. Вона кожного дня заміняє маму для 27 діток, так як працює вихователем дитячого садка.

 

Робота для мами – це її пристрасть. Вона повністю віддається малятам. А для дітей вона - розрада і підтримка, коли вони залишаються в садку без мами та тата. Мама багато часу приділяє розвитку та вихованню дітей. Старається вникнути в усі новітні технології та виховувати дітей у світі сучасних тенденціях, щоб малятам було цікаво та вони з радістю йшли в дитячий садок. А найбільшою нагородою для неї є сльози маленьких випускників, які не хочуть покидати улюбленої виховательки. Уже 25 років моя матуся віддає часточку своєї душі дітям, які виростаючи пам’ятають її і дякують за перші знання, доброту та любов. Мама не йде на роботу, вона поспішає до маляток, які будуть із захопленням слухати казки і просити погодувати, капризувати і обніматися.

 

Це приклад і для мене. Завдяки їй, я терпляче ставлюсь до своїх дітей. Я вважаю, що у садках та школі повинні працювати саме такі люди - фанати своєї справи. Які обожнюють дітей, готові трати на них своє терпіння і нерви, нічого не вимагаючи взамін. При всій своїй зайнятості матуся встигає все:піклуватися про діток в садку, огортати любов’ю і теплом всю сім’ю та зберігати домашній затишок і тепло. Її хватає на все, і при цьому ніколи не жаліється. А ми часто забуваємо сказати, як ми вас любимо і наскільки вдячні за те, що ви у нас є. Для кожної дитини мама особлива і найрідніша. Але виростаючи, ми інколи забуваємо скільки любові, сил, безсонних ночей та годин свого життя вони нам подарували. Давайте хоча б інколи дзвонити і дякувати їм за те, що вони у нас є. Бо МАМА - найдорожча людина для кожного з нас!