Історії мам

«Щастя – це коли у твоєму житті є великий та маленький чоловіки»
Сімейний затишок

«Щастя – це коли у твоєму житті є великий та маленький чоловіки»

Автор: Юлія Проценко

Для кожної людини Щастя має своє особливе значення. Мені 30 років і я з впевненістю можу сказати, що я багата людина. У мене є 13,5 кг. щастя, яке кожного дня цілує мене, обіймає і говорить «МАМА». Є надійна опора,турбота, підтримка – мій любий чоловік.

 

Так склалось, що в нашій родині народжуються лише дівчата: у моєї мами дві доньки (я і моя сестра), у сестри дві дівчинки. Наш тато завжди казав, коли ми всі збиралися за родинним столом на свята: «Ох, уж это бабье царство!».

 

І ось, 2 липня 2014 року, у нашому «бабьему царстве» народився маленький король. Я завжди мріяла подарувати своєму чоловіку первістка сина, який буде схожий на нього і моя мрія здійснилася. Я народила сина – продовжувача нашого роду!

 

Я ніколи не думала, що в світі є такий чоловік, який зможе мною керувати, але зрозуміла, що народила його сама))).

 

Декретна відпустка – це для мене велике щастя. Тому що я можу всю себе присвятити своїй родині – моїм любимим хлопчикам.

 

Це велике щастя бачити, як кожного дня, щохвилини зростає твій малюк, як змінюється. Перше «Агу», перші зубки, перші кроки, перші слова «Мама» і «Тато».

 

У душі я творча людина. Ще будучи вагітною я мріяла як облаштувати дитячу кімнату, власноруч готувала все для виписки з пологового будинку, потім цілий рік готувалася до святкування першого дня народження. Мій чоловік з посмішкою говорив: «Яке наступне свято?», а я відповідала: «Твоє день народження!».

 

Моя мама мені завжди казала, що я повинна бути берегинею сімейного вогнища, що повинна створювати його так, щоб чоловіку після роботи завжди хотілось повертатися додому і бути поряд зі своєю родиною.

 

Тому, я завжди намагаюсь «балувати» і віддавати всю любов своїй родині. Хоч і кажуть, що чоловіки завжди сильні та мужні, але вони все одно у душі маленькі діти, які потребують уваги та турботи.Як кажуть, якщо Бог дарує жінці хлопчика, то він хоче її захистити. Тому, я повинна виховати сина справжнім чоловіком, захисником своєї родини, який буде цінувати, поважати матір, жінку та дітей. Любов і турбота асоціюється з мамою, а вірність, відданість та мужність з татом.

 

Наша сімя не дуже велика, але дуже дружня. Ми намагаємося на свята завжди збиратися у родинному колі та радісно святкувати. І кожна така зустріч для нас особлива

 

Бажаю усім дівчатам відчути ці щасливі моменти: «У вас народився малюк», «Кохана, дякую тобі за сина,  ви для мене найдорожчі», «Це щастя: мати таку долю, як  у мене».

 

 

Щастя

 

В чому полягає щастя для людини?

Кожен бачить щастя у своїй родині,

В затишній оселі, чай біля каміну,

А найголовніше – народить дитину!

 

Щастя починається з радісних моментів,

Тести на вагітність, хвилювання, мрії…

Ці чудові миті – перші ворушіння

Ніжні і тендітні, ой, які ж ви рідні.

 

 

Дев’ять місяців чекання,

І настав щасливий час,

Коли чуєш : «У Вас хлопчик,

Молодець! Вітаю Вас!»

 

 

Перший дотик – такий рідний,

На щоці бринить сльоза,

Сльози радості і втіхи,

Наш синок – наша краса!

 

 

Я дякую Бога, що ви в мене є,

 І ваша любов мене зігріває,

І щастя найбільшого в мене немає,

Як знати, що ви в мене є!

X
X