Визначено переможницю Премії у номінації «Успіх»

Ми раді оголосити переможницю останньої номінації Премії «Мама року» - «Успіх».

Усі історії у номінації «Успіх» були ретельно перевірені на достовірність ходу голосування та можливі випадки накручування рейтингу, які суперечать офіційним правилам Премії «Мама року». Технічними спеціалістами був зафіксований факт накручування голосів у перших шести історіях даної номінації. Організаторами було прийнято рішення зарахувати тільки реальні голоси в цих історіях.  Таким чином за результатами голосування історії розподілилися у наступному порядку:

 

  1. Надія Москальчук-Науменко. Історія «Мой маленький секрет успеха» - 304 голоси.
  2. Олена Ніколаєнко. Історія «Жінка та Мати з Великої Літери!» - 275 голосів.
  3. Ольга Сокол. Історія «Нет ничего невозможного или на пути к успеху!» - 269 голосів.
  4. Людмила Пономаренко. Історія «Двічі мама Люда» - 215 голосів.
  5. Єлізавета Чуприна. Історія «Я пишаюся тим, що причасна до розвитку та виховання майбутнього нашої держави» - 109 голосів.
  6. Марина Корнєва. Історія «Любов надихає» - 64 голоси.

 

Оскільки Надія Москальчук-Науменко отримала звання «Мама року» у номінації «Успіх» за версією експертного журі, за правилами Премії переможницею стає наступна учасниця - Олена Ніколаєнко, історія «Жінка та Мати з Великої Літери!»!

Також повідомляємо, що в нас є зміни у номінації «Велике серце» за версією інтернет-голосування. Переможниця Наталя Червяк не може прийняти участь в урочистому нагородженні Премії. Тому, за правилами Премії, переможницею визнається наступна за кількістю голосів мама – Вікторія Райчинець, історія «Три маленьких чуда!».

Вітаємо переможниць! Найближчим часом з вами зв’яжеться представник організаційного комітету для надання подальшої інформації.

Рішення організаторів не підлягає оскарженню. У разі виникнення питань, будь ласка, пишіть на адресу: info@mamaroku.com.ua.