НОВИНИ

Рецепт щастя від переможниці Премії «Мама року»: як отримувати від життя більше

Ірина Костирка, мешканка міста Бібрка, перемогла в номінації «Велике серце» у Премії “Мама року 2017». Вже 25 років Ірина виховує нове покоління у дитячому садку, піклується про свою родину, виростила чотирьох діточок, ще й допомагає у вихованні онуків – Ірина вже тричі бабуся!

– Ідея участі в конкурсі належить вам?

– Це ідея моєї донечки Вікторії. Вона побачила цей проект на Facebook і написала лист про мене. Для меня це, звісно, було секретом та приємною несподіванкою. Я настільки розчулилась, коли прочитала її слова. Це було дуже приємно. І я дуже вдячна за це – не щодня діти говорять такі слова про свою любов та турботу.

– Як ваші рідні та близькі відреагували на перемогу?

– Коли я повернулася з проекту «Мама року», звичайно, родичі вітали мене. Вітали також всі знайомі й незнайомі: у місцевій газеті "Бібрські вісті" та в обласній "Високий замок" було опубліковано замітку про конкурс з моїм фото. Тому, навіть, хто не знав про цю новину особисто від мене, мав можливість дізнатися.

– Як рідні підтримували вашу участь у проекті?

– Скоріше за все мої рідні дуже пишаються мною. Часто чую від моєї найменшої дочки Маргаритки, як вона розказує своїм подругам «а це моя мама на проекті «Мама року». Я не думаю, що багато моїх родичів за мене голосували (вони просто не знали). Мені здається, що голосували батьки моїх дітей із садочку та знайомі.

– Які емоції ви випробували, дізнавшись, що потрапили у фінал та від час самого ?

– Як я вже казала, Вікторія тримала у секреті інформацію про мою перемогу та зробила мені такий сюрприз, коли я прилетіла від моєї дочки Юлії. Я була дуже здивована, бо насправді ніколи не чула про такий проект. Тому емоцій було більше пізніше, після бьюті-уікенду, аніж до проекту. На проекті всі три дні був дуже піднесений настрій, він дав нам ті відчуття щастя та свята, які ми не отримуємо у звичайному житті.

– Який ваш рецепт щастя?

– Мій рецепт щастя і любові дуже простий :"Віддаючи, ми отримуємо". Як би це банально не звучало, але це так. Коли ти все робиш з любов'ю (кожну справу, виховання дітей), то це зовсім не важко.

– Як змінилося ваше життя після участі в проекті?

– По-перше, піднялася моя самооцінка. З’явилося бажання багато чого змінити у собі аби виправдати довіру моїх прихильників. Хочу втілити в життя те, що нам радили на тренінгах (зокрема, Алена Іванова). Наприклад, що можна бути одночасно хорошою мамою та паралельно – успішною жінкою. Адже це не всім жінкам вдається спочатку, материнство забирає багато часу. Та виявляється, що все нам під силу. І ми можемо набагато більше, ніж здається. В цілому, Премія «Мама року» надала можливість познайомитись з цікавими людьми, мамами та експертами, бути завжди в піднесеному настрої, дивитись позитивно на виклики життя. Найголовніше для мене, щоб мої діти завжди думали про мене як про маму, яка завжди буде поряд, вислухає, порадить та допоможе.

X
X