Прес-конференція за участі переможниць премії «Мама року»

У четвер, 10 вересня у прес-центрі інформаційної агенції «МОСТ-ДНЕПР» відбулася прес-конференція на тему «Мешканки Дніпропетровська визнані найстильнішими мамами України».

У прес-конференції брали участь:

- Анна Гришина, організатор проекту, маркетинг-директор Лінії магазинів EVA;

- Ірина Лигун, переможниця премії за версією експертів;

- Катерина Таранущенко, переможниця премії за підсумками голосування на сайті.

Організатор конкурсу «Мама року» Анна Гришина розповіла, що мешканки Дніпропетровська визнані найстильнішими мамами України: «Премія «Мама року» проводиться в Україні вперше. Також ініціативу EVA підтримали компанія Procter & Gambl, ТМ Nua, ТМ Jonsons baby. Премія присвячується турботливим, надихаючим, красивим, стильним, успішним, енергійним і талановитим мамам. Учасниці премії ділилися історіями свого щасливого материнства в номінаціях «Сімейний затишок», «Натхнення», «Стиль», «Велике серце», «Успіх» і спеціальній номінації «Супербабушка». Більше 200 заявок було подано на участь у конкурсі, який проходив з 11 червня по 2 липня. З 6 по 27 липня проходило голосування, а 29 липня були оголошені результати. Переможницями премії в номінації «Стиль» стали мешканки Дніпропетровська Ірина Лигун і Катерина Таранущенка. Переможниці взяли участь у церемонії нагородження в місті Києві, де отримали сертифікат і головну нагороду. », - розповіла вона.

Переможниця премії в номінації «Стиль» за підсумками голосування на сайті Катерина Таранущенко розповіла: «Краса для мене - не тільки зовнішній вигляд, але і приклад для своїх дітей. Своєму синові я хотіла показати всі найкращі якості, щоб у нього склався позитивний стереотип. Я займалася його вихованням і паралельно прищеплювала йому смак до краси. Я стежила за собою, хотіла бути найкрасивішою мамою у пісочниці, щоб мій син пишався мною і говорив: так, ця красива жінка, яка сварить мене за з'їдений мною пісок - моя мама. Дякуємо мережі магазинів EVA за можливість відчути себе справжніми жінками », - розповіла Катерина.

Ірина Лигун розповіла, що отримала звання Мама року завдяки дочці: «Історію про мене розповіла моя донька. Бути модною і стильною в 20 років зовсім нескладно, але залишатися неповторною і викликати загальне захоплення, коли тобі далеко за 30 - це вже справжнє мистецтво, це стиль життя», - розповіла Ірина на прес-конференції. 

Джерело: http://most-dnepr.info/press-centre/archives/124408.htm