Переможниці отримали титул «Мама року 2017»

20 серпня відбулася церемонія нагородження премії «Мама року 2017»! Протягом двох місяців усі бажаючі розповідали історі про мам та бабусь. За результатами голосування відвідувачів сайту і вибору журі 13 фіналісток премії приїхали до Києва на урочисту церемонію нагородження.

Історії переможниць премії «Мама року 2017» дивовижні і неймовірні. Лідія Іщук, переможниця в номінації «Велике серце», мама 14-ти дітей (тільки двоє з них рідні), Ольга Овсієнко (номінація «Успіх») – мама-підполковник міліції, Христина Богомякова (номінація «Спорт») – професійна спортсменка, на першу пробіжку вийшла вже через 3 тижні після пологів. Ірина Костирка і Наталія Булат виховують нове покоління. Ірина (номінація «Велике серце») – в дитячому садку, Наталія (номінація« Натхнення») – у школі. Всі ці та інші історії переможниць є на сайті у розділі «Переможниці», а тепер і в серцях тих, хто за них голосував.

Ірина Яценко, переможниця у номінації силь за результатом голосування на сайті, розповідає: «Це моя друга спроба участі в проекті, і я перемогла! Перемогла заради своїх дітей, заради всіх мам, щоб довести, що мама – найголовніше для своїх дітей, і щоб показати, що мама завжди має бути чарівною, красивою і щасливою! Щиро дякую EVA за таку можливість»!

Протягом трьох днів фінального заходу мами відпочили в СПА комплексі, пройшли майстер-класи від експертів премії, поринули в світ краси і подивилися на себе по-новому після чарівного перетворення в руках стилістів та візажистів.

«В першу чергу я вдячна своїм дітям – вони влаштували для мене сюрприз, я до останнього дня не знала про премію. І це стало підтвердженням того, що я все роблю правильно. Я дуже вдячна організаторам за ці три дні, за те, що ми змогли відпочити і відчути себе красивими жінками, познайомитися з іншими сильними мамами, на яких, напевно, і тримається вся Україна», – ділиться враженнями Лідія Іщук.

«У цьому році ми проводимо премію «Мама року» втретє і не перестаємо дивуватися тому, як багато в нашій країні дивовижних, надихаючих, красивих мам, гідних нагород», – розповідає Анна Гришина, маркетинг директор Лінії магазинів EVA. «Коли переможниці їхали на б'юті вікенд «Мама року 2017» вони не знали, що їх чекає, і для деяких приїзд сюди це вже виклик. Ми намагалися дати можливість змінити обстановку, наповнилися новими враженнями, інформацією, спілкуванням. Головне, щоб учасниці проекту винесли з цього досвіду саме те, що важливо для них, що допоможе в подальшому житті. Нагородження – це не закінчення шляху, це його початок, тому я бажаю всім переможницям залишатися натхненними і нести це почуття в свої сім'ї »!

Переможниці Премії «Мама року» отримали статуетки та дипломи, які підтверджують почесне звання «Мама року 2017» і подарунки від партнерів.