НОВИНИ

Інтерв’ю зі Світланою Щербою, переможницею у номінації "Сімейний затишок"

Світлана Щерба – переможниця у номінації «Сімейний затишок» за версією голосування на сайті.

Історію світлани можна прочитати за посиланням: http://mamaroku.com.ua/story/31  

 

Чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі «Мама року»?

Про цей конкурс я взагалі нічого не знала. Це була ініціатива моєї донечки, студентки Київського торгівельно-економічного університету – зареєструвати мене у конкурсі.

Донька випадково дізналась про нього, купуючи товари в магазині EVA. Я до останнього моменту не знала, що мою історію читають і голосують за неї. Це був справжній сюрприз.

Яке Ваше найяскравіше враження за період проведення уікенду «Мама року»? Який момент проекту був найемоційнішим?

Увесь уікенд  – це один яскравий калейдоскоп, справжня казка, але момент найбільшого захвату й урочистості це, без сумніву, фотосесія і церемонія нагородження.

З моменту першого дзвінка і повідомлення про перемогу, можливість провести 2 дні уікенду в Києві з такою казковою програмою заходів для мам була для мене емоційно-яскравим, незабутнім, хвилюючим, радісним і фантастичним моментом. Я не могла повірити, що це відбувається зі мною, і що конкурс проведено прозоро, чесно, адже в наш час це велика рідкість. Все що відбувалося, з першої хвилини прибуття у Київ  було надзвичайно прекрасно, я відчувала себе Попелюшкою, яка приїхала на бал. Надзвичайно доброзичливі, уважні, товариські, креативні організатори конкурсу від Мережі магазинів EVA та менеджери PR-агенції Newsfront оточили всіх мам турботою і добротою. Увесь час у нашому товаристві була настільки позитивна атмосфера, що всі ми подружилися, хоча вперше побачили одне одного. Історії кожної мами зачепили струни моєї душі, настільки вони були зворушливі.

Мені хочеться відмітити, що сама організація уікенду була настільки злагоджена, продумана, різноманітна і цікава, що не хотілося, щоб ця казка закінчувалась. Приємно порадувало місце проведення уікенду - заміський СПА-комплекс "Адмірал", чудова природа і СПА-процедури, які  нам  запропонували,  були надзвичайно приємними та оздоровлюючими, багато хто їх отримував вперше у житті. 

А майстер-класи від відомих людей – це просто поворот свідомості на 180 градусів, цікаво, емоційно, поштовх  до дії, нових ідей, здійснення бажань і мрій.

Наступний етап – це перетворення мам на  прекрасних красунь. Напевно, в салоні  Oh My Look! ми всі забули про свої домашні турботи і відчули себе  королевами, навколо яких кружляв весь світ – візажисти, стилісти, фотографи. Це було незабутньо. Всі наші фото, які нам подарували – це згадка на все життя. Урочиста вечеря, нагородження, подарунки від спонсорів – це вибух емоцій!

Навіть зараз, коли пройшло 2 місяці після хвилюючої, урочистої церемонії нагородження, я згадую все з великою радістю і посмішкою на обличчі.  На останок хочеться сказати тільки одне – дякуємо!

 

Яким чином премія допомогла розкритися Вам, як переможниці і володарю титулу «Мама року»?

Завдяки премії я стала більш впевненою у собі, розкутішою, готовою змінюватись, пізнавати нове, більш відкритою та щасливою. Мені захотілося спілкуватися з новими дивовижними людьми, такими, як зустрілися мені на проекті. Я була здивована, але багато з бажань, планів, які порошилися в довгому ящику почали втілюватися легко і швидко. Мені зараз все по плечу! Звикаю себе балувати :)

А найголовніше, я не боюсь  змін у житті, не боюсь вийти із зони комфорту !

 

Поділіться топ-3 відкриттями, які ви зробили завдяки проекту.

Цей проект відкрив для мене багато чого, по-перше я познайомилась з цікавими людьми, які зуміли закласти такий заряд оптимізму, бадьорості, позитивного мислення, поштовху до саморозвитку, що хотілося не гаючи часу починати щось змінювати в своєму житті та житті своєї родини. Не боятися виходити із зони комфорту, рухатись вперед та розвиватись.

По-друге, знайомство з Мамами року. Надзвичайно всі цікаві особистості, в кожної з яких є чому повчитись.

По-третє, цей проект навчив мене любити себе, не забувати про те, що я перш за все жінка. Любов до себе – це основа щасливого, гармонійного життя. Коли ми будемо відчувати це чудове почуття, наше життя почне змінюватися на краще, а тіло стане здоровішим.

 

5. Як ви вважаєте, наскільки важливий даний проект для суспільства?

Проект дуже важливий, потрібний, він змінює наше суспільство на краще.

Цей конкурс показав лише кілька доль, тоді як тисячі українок можуть вразити країну своїм материнським подвигом. Я вважаю, що важливо і потрібно жінкам, матусям бути почутими, прийнятими, оціненими. Проект «Мама року» – унікальна можливість для цього.

Велика подяка організаторам та спонсорам проекту за їхню працю, за позитивну і доброзичливу атмосферу, увагу і турботу. Кожен з них вклав частинку свого серця і душі в цей проект.

Обов’язково продовжуйте його в наступні  роки.

Наскільки важливий для Вас досвід, який Ви отримали на премії? На що надихнула вас перемога в конкурсі?

Мене  дуже зворушила історія, написана моєю дитиною. Стільки теплих слів і любові... Неможливо залишатися байдужою! Я вкотре усвідомила, що мені є чим пишатися в цьому житті, що моя праця, як мами оцінена. Я безмежно вдячна своїй донечці за сказані слова, за високу оцінку моєї любові. Мені важливо було зрозуміти, що я вкладала всю душу, розум, любов, час, сили у підтримання сімейного вогнища не марно. Адже сімейний затишок це перш за все  теплі відносини між рідними  людьми, вміння порадувати, підтримати, зрозуміти один одного в будь-яких обставинах.

З перемогою у конкурсі прийшло бажання спілкуватися з іншими матусями, частіше з'являтися на тренінгах та майстер-класах, відкривати нові країни і підкорювати вершини.

 

Яку головну пораду ви б дали матусям України?

Бажаю кожній матусі зрозуміти наскільки вона цінна, незамінна в своїй родині. Бережіть себе, дорогі жінки, любіть себе, будьте в гармонії з собою, вважайте себе красунями, гідними захоплення і не дозволяйте нікому доводити протилежне.

X
X