НОВИНИ

Інтерв’ю з Вікторією Райчинець, переможницею у номінації "Велике серце"

Вікторія Райчинець, переможниця у номінації «Велике серце» за результатами голосування.

Історія Вікторії за посиланням http://mamaroku.com.ua/story/211

 

Чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі «Мама року»?

Мета написання моєї історії полягала в наступному: підбадьорити вагітних дівчат; підтримати в правильному виборі жінок, які сумніваються; поділитися своїм досвідом, своїм серцем і можливо, когось надихнути.

 

Яке Ваше найяскравіше враження за період проведення уікенду «Мама року»? Який момент проекту був найемоційнішим?

Сам уікенд є тим найяскравішим враженням, і все, що відбувалося в ці дні було емоційно насиченим. Багато подарунків, сюрпризів, спілкування, нових знайомств, приголомшлива фотосесія у надзвичайних сукнях і образах, все було супер. Але найбільш емоційний момент, це СПА відпочинок, який дав можливість розслабитися і насолодитися душею й тілом чудовим подарунком.

 

Яким чином премія допомогла розкритися Вам, як переможниці і володарю титулу «Мама року»?

Ставши володаркою премії «Мама року» я зрозуміла, що тільки я вирішую, як я вийду з тієї чи іншої ситуації, чи буду я радіти, чи я буду сумувати і плакати, чи буду я вставати і йти далі. Я рада, що ця премія допомогла мені побачити безліч дивовижних історій, які показали, скільки сильних жінок і дівчат оточує нас. Дякую організаторам за чудовий проект!

 

Поділіться топ-3 відкриттями, які ви зробили завдяки проекту.

Топ-3 відкриття? Я би сказала, топ 10 відкриттів мінімум. Кожна переможниця вразила мене своєю неймовірною історією, я побачила, наскільки жінка може бути сильною, терплячою, люблячою, надихаючою, турботливою, щирою, в серці кожної жінки любов, тепло і прийняття. І це так круто! Я мала за честь познайомитися з чудовими жінками.

А ще я дуже вдячна Премії «Мама року» за кожного зі спікерів на семінарах, Любов, Світлана, Марина, Аревік. Кожна з них говорила слова прямо в серце. Дякую за відкритість і простоту.

 

Як ви вважаєте, наскільки важливий даний проект для суспільства?

Даний проект є відповіддю на багато потреб нашого суспільства, дівчата, жінки, мами, сестри, шукають підтримку і прийняття в цей нелегкий час. Шукають історії схожі на їх для того, щоб надихнутися або зрозуміти, що вони не самотні. Таким чином, ми можемо підтримувати одна одну, надихати, споряджати і направляти тих, хто цього потребує.

 

Наскільки важливий для Вас досвід, який Ви отримали на премії? На що надихнула вас перемога в конкурсі?

Перемога в конкурсі стала відповіддю на безліч моїх питань, я зрозуміла, що не маю права мовчати, коли можу говорити, бездіяти, коли можу допомогти хоча б одній людині, я можу бути світлом тому, хто загубився в темряві! Слава Богу за Його любов і милість. Цей титул тепер стимулює мене бути ще кращою, велелюбною і доброю.

 

Яким ви бачите своє життя зараз? Які відбулися зміни?

Моє життя наповнене любов'ю і бажанням робити все можливе для щастя діток і сім'ї, рідних і близьких, друзів і знайомих. Радію кожній миті. Насолоджуюся тим, що Бог дарував мені.

 

Який головний пораду ви б дали матусям України?

Дорогим матусям:

Може зараз у тебе нелегкий час, тобі важко, ти не досипаєш, у тебе не вистачає сил, терпіння, нервів, натхнення. Зупинись! Закрий очі! Відкинь свою втому, все, що тебе дратує і напружує! Розслабся! Видихни! Мрій!

Уяви посмішки своїх близьких і рідних, своїх діток. Як вони тебе цінують і люблять. Це - дорогоцінне, і за гроші цього не купити.

Дорожи кожною хвилиною твого життя. Насолоджуйся життям з близькими. Життя прекрасне. Пиши свою історію так, що б вона стала бестселером.

X
X