НОВИНИ

Інтерв’ю з Раїсою Трачук, переможницею у номінації "Супербабуся"

Раїса Трачук переможниця у номінації «Супербабуся».

Історія Раїси за посиланням http://mamaroku.com.ua/story/172

 

Чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі «Мама року»?

Якщо чесно – то участь в конкурсі «Мама року» була для мене цілковитою несподіванкою. Розповідь про мене надіслала моя дочка, і про перемогу та й про саму участь я дізналася, коли мені зателефонували і привітали з перемогою. Я була вражена і в той же час щаслива, що мої діти і онуки турбуються про мене та  зробили такий гарний подарунок. Адже їхня підтримка, голоси на сайті – усе завдяки нашій дружній та зібраній родині.

 

Яке Ваше найяскравіше враження за період проведення уікенду «Мама року»? Який момент проекту був найемоційнішим?

Організатори конкурсу «Мама року» вклали  усе найкраще, щоб так гарно створити для мам проведення відпочинку. Дуже сподобалося місце проведення, природа, свіже повітря, СПА-процедури, басейн. Майстри були такі привітні, і було так приємно, що стільки уваги приділили нам – простим мамам з різних куточків України. 

На другий день мене найбільше вразило те, як і з якою витримкою молоді професіонали нас одягали, робили макіяж, фотосесії. Велике всім дякую за це.

 

Яким чином премія допомогла розкритися Вам, як переможниці і володарки титулу «Мама року»?

Премія «Мама року» допомогла розкритися мені як людині, яка розуміє, що таке виховання дітей, онуків. Я побачила які наші молоді мами щасливі, що мають одну, дві, три, чотири і навіть більше діток. І немає різниці чи вони свої, чи вони прийомні. Мами  щасливі тим, що дітки у них є, вони їх виховують, вчать, радіють за них… І це найголовніше в житті!  Я отримала приз в номінації «Супербабуся», і тепер я чітко зрозуміла, що дітей я люблю, поважаю, але онуків я люблю напевно в рази більше, і тільки тому, що вони онуки. (У мене троє дітей та п’ятеро онуків).

 

Поділіться топ-3 відкриттями, які ви зробили завдяки проекту.

 

  1. Мені дуже сподобалася організація проведення уікенду – як нас зустріли, як прийняли, як турботливо та ввічливо ставилися до кожної із мам.
  2. Я переконалася, що на світі є такі люди, які хочуть допомогти розкритися людині, створити їй чарівний рай хоч на пару днів, як нам створили у СПА-салоні. І це все безкорисливо. Тому, що ти не просто людина, тому, що ти – особистість.
  3. Поняття «мама» і «бабуся» - стало для мене ще більшою відповідальністю, не простим словом, а цілим світом турботи та радості.

 

Як ви вважаєте, наскільки важливий даний проект для суспільства?

Даний проект надав мені особливого злету. Я за цих пару днів відпочила душевно і морально. І вважаю, що для кожної мами, яка занурина в свої щоденні справи, він  став новим відкриттям, новим поглядом на виховання і на розуміння того, що ти не просто домогосподарка чи працівниця, а ти красива і приваблива людина в будь-якому віці. Конкурс показує, що можна бути щасливою, коханою кожен день. І це дуже важливо.

 

Наскільки важливий для Вас досвід, який Ви отримали на премії? На що надихнула вас перемога в конкурсі?

На конкурсі я познайомилася із прекрасними мамами, кожна із яких  несе велику відповідальність за свою сім’ю, за родину. Коли я приїхала додому, а мої внуки обіймали мене, я відчувала, що не просто потрібна їм як порадниця, як друг. Я потрібна, тому, що мої веселуни просто у мене є.

 

Яким ви бачите своє життя зараз? Які відбулися зміни?

У мене з’явилися нові плани, я тепер хочу більше подорожувати, вивчати світ, поїхати з чоловіком та з родиною куди-небудь на вихідні, щоб відпочити. Або просто помилуватися природою рідної України.

 

Яку головну пораду ви б дали матусям України?

Моя порада – завжди залишатися собою. У будь-яких ситуаціях не схиляти голову, а бути сильними і щасливими. Адже у нас є те, заради чого жити і кожен день радіти – у нас є діти!

X
X