НОВИНИ

Інтерв’ю з Наталією Іщенко, переможницею у номінації "Натхнення"

Наталя Іщенко – переможниця в номінації «Натхнення» за версією експертів премії.

Історію Наталі можна прочитати за посиланням: http://mamaroku.com.ua/story/185

 

Чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі «Мама року»?

Це все моя сестричка, сказавши: «Наташа, у тебе настільки дивовижна і повна чудес історія життя, що ти просто повинна нею поділитися і навіть перемогти!». «Поділитися і надихнути», було моїм основним мотивом в масштабі проекту «Мама року», і я вирішила не упускати можливості відкрити свої секрети перемог і щастя.

 

Яке Ваше найяскравіше враження за період проведення уікенду «Мама року»? Який момент проекту був найемоційнішим?

Звичайно, масаж і догляд за тілом, подарований переможницям, руками професіоналів СПА комплексу «Адмірал». Також, дуже торкнула щирість Марини Борщівської, то як вона просто і глибоко донесла нам своє розуміння стилю і внутрішньої гармонії. Ще знайомство, з долями інших жінок. Фотосесія, яка розкрила мою емоційність і стиль, красу і жіночність, і, незважаючи на втому - розслабила . Прояв турботи - подарунок від організаторів в номері на ліжку ... Теплий басейн прохолодним ронком... Ванільні тістечка ... Все ж, кожна подія уікенду була неповторною: починаючи тренінгами від талановитих жінок-експертів премії, до салону краси «Oh my Look»,  в якому мене перетворили на принцесу, а пізніше відвезли на гала вечір, де кожна жінка відчула себе Королевою.

 

Яким чином премія допомогла розкритися Вам як переможниці і володарки титулу «Мама року»?

Премія «Мама Року» ще більше розкрила і затвердила мене в якості сильної, успішної, впливової жінки і просто мами. Титул «Мама року» вже зробив багато в моїй свідомості, але важливо, що він підкріплює в мені бажання впливати і змінювати світ, маленький чи великий - не важливо, але змінювати надією.

 

Поділіться топ-3 відкриттями, які ви зробили завдяки проекту.

Перше: це, напевно те, що у моєму житті не буде меж моїм можливостям, якщо продовжувати прикладати зусилля, вірити в диво і довіряти проблеми Богу.

Друге: що бувають чесні проекти, де перемагають прості люди.

Третє: що у свої 37 і зі статусом «мама чотирьох дітей» я виглядаю приголомшливо!

 

Як ви вважаєте, наскільки важливий даний проект для суспільства?

Цей проект концентрує погляд на правильних сімейних цінностях, тому що мама - це ключова ланка в сім'ї. Він піднімає значимість жінки в очах суспільства, її чоловіка і дітей. Проект допомагає втомленим мамам, особливо мамам з маленькими дітьми або багатодітним мамам, переглянути своє ставлення до себе і свого становища. Ви підштовхнули жінку на думку, що їй випала чудова можливість, стати вогнищем і душею сім'ї, поряд з яким чоловікові і діткам буде мирно і тепло. Цей проект підвищує мамину самооцінку, якість життя, любов до себе і людей, а значить, підвищує якість життя суспільства. Щаслива мама - щасливо суспільство.

 

Наскільки важливий для Вас досвід, який Ви отримали на премії? На що надихнула вас перемога в конкурсі?

Важливий - це нічого не сказати. Премія надала більше впевненості і народила нові мрії. Премія посприяла і підштовхнула мене і ще одну «маму року» створити одноденний семінар для матусь в Харкові в листопаді. Думаю, цей час буде і хорошим ресурсом для їх відновлення і невеликим святом, оскільки ми плануємо провести кілька майстер класів, а так само піднімемо хвилюючі жінок теми, і ... подарунки, подарунки, подарунки ... І хто, як не ми - Мами року, сьогодні докладуть максимум зусиль і творчості, щоб підняти жінку в її ж очах, надихнути її на перемоги і нагадати їй, що вона особлива ... Ваш проект спонукає спочатку перемогти себе, зі своїмі страхами, невір'ям, лінню, схильністю до депресії, щоб надалі бути переможцем у подібних проектах. У проекті я ділилася своєю історією усиновлення, і я бачила в очах інших жінок страх, здивування, подив, які надалі переросли в захоплення і навіть натхнення на думку, що одного разу, можливо, щось подібне може статися і в їхньому житті. Я хочу докласти максимум зусиль до того, щоб спонукати жінок України не боятися прийняти сироту, цим змінивши його долю.

 

Яким ви бачите своє життя зараз? Які відбулися зміни?

Сьогодні я ще більш упевнена жінка, більш спокійна, і навіть, ще більш стрімка. Премія змінила проекції, адже коли ти формуєш всередині себе, до самої себе, правильне ставлення (це в тебе на обличчі написано) люди по іншому до тебе ставляться .

 

Яку головну пораду ви б дали матусям України?

Вірити в диво! Падаючи - підніматися і йти далі! Вчитися, причому в будь-якому віці! Не боятися народити третю або четверту дитину, адже діти це радість і продовження жіночої молодості. Поруч з чоловіком взагалі забути про те, що ти мама. Не боятися зайвих років, адже це дорогоцінний досвід і мудрість, якими ти можеш ділитися з жінками, які тільки починають кар’єру мами. Не боятися ризикнути, при цьому поразку сприймати, як уроки, навички, можливості, для подальших стратегій, для того щоб продовжувати бути переможницею. Адже в усі часи, жінка-мама є натхненням і підставою для виховання самодостатніх, зрілих, великих чоловіків і жінок. Залишатися такою яка ти є, адже такою ти задумана спочатку, для того щоб доповнити світ своєю неповторністю. Правильно їсти, правильно спати, правильно ставитися до фізичної активності. Любіть життя, людей і труднощі, так-так труднощі, не тікайте від них, адже вони інструменти для змін на краще, та й деколи ключі від щастя, до якого ми всі так прагнемо. Не зациклюйтеся на вже зачинених дверях, шукайте нові - ширші і кращі. Почніть любити себе, це перший крок до того, щоб Вас любили! І ще, це мій особливий секрет - придбайте Біблію і повірте в Бога!

X
X