НОВИНИ

Інтерв’ю з Надією Москальчук-Науменко, переможницею у номінації "Успіх"

Надія Москальчук-Науменко - переможниця у номінації «Успіх» за версією експертів премії.
Історію Надії можна прочитати за посиланням: http://mamaroku.com.ua/story/42
 

Чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі «Мама року»?
Іноді ми забуваємо про те, чого досягли, і не цінуємо те, що у нас вже є. Дивимося по сторонах, на інших, бачимо свої нереалізовані бажання і мрії, що не збулися. Бачимо, що щось не виходить зовсім, не помічаючи свої маленькі перемоги і досягнення. Ось це все якраз про мене. І участь у проекті «Мама року» була своєрідною розмовою з собою по душах. Завжди є хтось, хто досяг більшого, але ніколи не можна забувати про те, чого досяг ти. Написавши свою історію і потім прочитавши її, я зрозуміла, що я за весь час жодного разу не похвалила себе, не зізналася сама собі, що я чогось досягла. Так, не таким легким шляхом, як хотілося б, але все таки перемоги є, і це відкрило друге дихання і сили йти до своєї мрії далі.

Яке Ваше найяскравіше враження за період проведення уікенду «Мама року»? Який момент проекту був найемоційнішим?
Моє найяскравіше враження - це ранок з келихом шампанського. Це так прекрасно, коли день починається саме так: без робочих дзвінків і домашніх турбот. Тобі просто дають келих холодного шампанського, ти безтурботно посміхаєшся, спокійно насолоджуєшся сніданком, а потім ще й можеш випити чашечку кави і послухати спів птахів. Такого давно не було. А найбільш емоційний момент - це звичайно ж кардинальне перевтілення всіх учасниць проекту! Ми всі опинилися на місці Попелюшок, ще й потрапили на бал. У всіх нас загорілися очі і ми згадали, наскільки ж ми гарні і як змінюється самооцінка, коли ти виглядаєш на всі 100%!

Яким чином премія допомогла розкритися Вам як переможниці і володарці титулу «Мама року»?
Титул звучить занадто голосно. Мені просто пощастило. Так, це приємно, дуже, але я не можу сказати, що отримання нагороди якось змінило мене. Я навіть і не розповідала всьому своєму оточенню, що я перемогла. Про це знає тільки сім'я і найближчі подруги. Адже кожна мама в Україні, особливо в такий непростий час - вже мама року. Але насправді я невимовно рада, що у мене тепер є іменна нагорода мами року. Адже якщо раптом, коли моя улюблена донька підросте і почне бурчати, що я погана мама (а цим грішать всі підлітки, яких не пускають гуляти і змушують робити домашнє завдання), я покажу їй цю нагороду! Так що тепер у мене є беззаперечний козир у всіх суперечках з дитиною :)
 
Поділіться топ-3 відкриттями, які ви зробили завдяки проекту.
Мабуть перше відкриття це те, що без своєї родини, від якої часом дуже втомлюєшся, дуже важко прожити навіть добу. Їх не вистачало, і я не очікувала, що так швидко встигну за ними скучити. Друге – це звичайно ж дуже корисні і прості у використанні поради з правильного спілкування у родинному колі, які нам розповіли на останній лекції. Багато я вже успішно впровадила в нашу сім'ю та приємно здивована від швидко отриманого результату. Ну а третє відкриття – мені, виявляється, пасує червона помада!

Як ви вважаєте, наскільки важливий даний проект для суспільства?
Проект «Мама року» дає кожній учасниці унікальну можливість - переосмислити своє життя і навіть у важку хвилину знайти щось хороше і світле. Він надихає і допомагає знайти сили і можливості для змін: змін у житті та всередині себе. Іноді саме цього і не вистачає мільйонам жінок.

Наскільки важливий для Вас досвід, який Ви отримали на премії? На що надихнула вас перемога в конкурсі?
Перемога в конкурсі надихнула мене на ще більш плідну роботу. Ця міні-відпустка була  експрес-зарядом енергії. З'явилося дуже багато ідей. А ще я згадала, як важливо балувати себе, і приділяти час не тільки дитині і роботі.

Яким ви бачите своє життя зараз? Які відбулися зміни?
Кардинальних змін в житті не відбулося. Але вони відбулися всередині мене. Я стала більш спокійною і впевненою в тому, що я на правильному шляху до своєї головної мети.

Яку головну пораду ви б дали матусям України?
Вірити в себе! І ніколи не забувати своєї мрії. Народження дитини - це не привід відсунути своє особисте життя в найдальшу скриньку. При правильному підході все можна поєднувати! Чоловіка, роботу, хобі, дитину. Це здорово, коли людина повністю щаслива, але якщо ви раптом розумієте, що чогось не вистачає, що у вас є певні задумки, власні бажання або найбанальніші дівочі забаганки, навіть найдурніші, не відмовляйте собі у задоволенні отримати це!

X
X