НОВИНИ

Голосуйте за улюблені історії в премії «Мама року 2017»

З 29 червня по 19 липня голосуйте за дивовижні історії материнства на сайті mamaroku.com.ua!

У премії є 7 номінацій. Шість основних: «Успіх», «Стиль», «Сімейний затишок», «Велике серце», «Натхнення», «Спорт» і одна спеціальна номінація - «Супербабуся». У цьому році ми вперше додали номінацію «Спорт», адже матусі, які встигають приділяти час корисним вправам та обирають здоровий спосіб життя для родини, – захоплюють і варті наслідування.

Відвідувачі сайту можуть голосувати за необмежену кількість історій в кожній з номінацій, але тільки один раз. Щоб допомогти найдивовижнішій мамі виграти, необхідно зареєструватися на сайті mamaroku.com.ua або увійти через аккаунт в соціальних мережах, потім натиснути кнопку «Проголосувати» під фотографією історії, яка вам сподобалася.

Паралельно з голосуванням на сайті, історії оцінюють експертні журі премії. Таким чином, в основних шести номінаціях премії «Мама року» будуть оголошені по дві переможниці: за версією голосуючих і за версією журі. А Супербабусю можуть обрати тільки відвідувачі сайту.

Нагадуємо, що організатори перевіряють кожен голос на сайті :) Тому застерігаємо учасниць від штучного збільшення голосів за історію.

1 серпня стануть відомі імена 12 мам та 1 супербабусі, які отримають титул «Мама року 2017». Героїнь найдивовижніших історій чекає триденний відпочинок у заміському СПА-комплексі під Києвом, програма перевтілення із кращими стилістами та майстрами віражу, майстер-класи від експертів Премії  та безліч подарунків від партнерів проекту!

X
X