Церемонія нагородження переможниць першої в Україні премії для мам та бабусь - «Мама року»!

Протягом трьох тижнів на сайт надходили дивовижні історії про надзвичайних матусь. Переможниць премії «Мама року» у шести номінаціях, таких як «Натхнення», «Велике серце», «Успіх», «Стиль», «Сімейний затишок» та «Супербабуся» обирали як відвідувачі сайту за допомогою інтернет-голосування, так і експертне журі премії. Таким чином ми дізнались імена 11 щасливих переможниць: по дві матусі у кожній номінації та одна супербабуся.

Головним призом для переможниць став уікенд краси у м. Києві у заміському СПА-отелі. На церемонії нагородження за урочистою вечерею організатори висловили вдячність переможницям та вручили почесну нагороду і сертифікат, який засвідчує звання «Мама року».

Анна Гришина, маркетинг директор Лінії магазинів EVA,  експерт від організатора премії «Мама року»:

«Кожна історія в премії «Мама року» розповідає про життєвий шлях неймовірної мами. Я перечитувала їх по кілька разів, і з кожним разом в мені зростала впевненість, що премія «Мама року» це важливий проект для нашої країни. Бути мамою - це щастя, відповідальність, величезна радість, можливість вчитися у дітей, робити разом з ними відкриття, не втомлюватися дивуватись».